BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

 

Bezpečnostné fólie sú fólie proti poškodeniu vyrobené zo supertvrdého polyméru, ktorý drží sklo na jednom mieste. V prípade nehody, vandalizmu, detonácie, rozbitia vlámaním alebo takých katastrôf, ako je zemetrasenie či hurikán, na tlak citlivé lepidlo sa u týchto okien prisaje (prituhne) na sklo a drží ho v okennom ráme. Bezpečnostné fólie sú rôznej hrúbky, niektoré typy sa dajú kúpiť doplnené o ochranné vlastnosti proti slnku.

 

Bezpečnostné fólie „držia“ rozbité kusy a tým znižujú nebezpečenstvo spôsobené lietajúcimi črepinami. Táto vlastnosť napĺňa istotou, keď ide o bezpečnosť domácností, škôl, nemocníc, bánk, vládnych budov, výkladov či iných, podobných zariadení.

Ultrasilné bezpečnostné fólie na sklá dopravných prostriedkov Vám zabezpečia:

  • Ochranu proti vlámaniu a úrazom - bezpečnostné fólie - chráňte seba, Váš majetok a rodinu pomocou cenovo dostupného riešenia!
  • Bezpečnostné fólie chránia pred vlamaním, údermi, úrazmi, pretože v prípade poškodenia skla nevznikajú sklené úlomky.

 

Bezpečnostné fólie Z 100 - 200, MZ 100, WHT - 1

Jedná sa o špeciálné bezpečnostné fólie na rôzné účely použitia. Design podobný ľadovému obloku , ako aj ďalšie typy zabezpečujú úplnú ochranu proti videniu dnu a odrážajú slnečné teplo.

Bezpečnostné fólie GG 400 - 700, GGL 800 - 1200, B, G, N, S, NC, 20 - 35 - 45 - 60 - 75 a exteriérové NC - XT

Obsahujú kovovú vrstvu alebo sú pripravované metódou katódového rozprašovania. Existujú rôzne odtiene ako napr. vysoko reflexné strieborné alebo mierne reflexné špeciálne výkladové fólie.